Logo
Wydrukuj tę stronę

Oliwka Konieczna - II miejsce w Domowym Festiwalu Piosenki

fot. ze zbiorów rodzinnych Oliwii Koniecznej fot. ze zbiorów rodzinnych Oliwii Koniecznej

    387 zgłoszeń otrzymali organizatorzy ogólnopolskiego Domowego Festiwalu Piosenki” który zorganizowano w czasie trwającego Covid – 19 jako jedną z form zagospodarowywania wolnego czasu dla wszystkich, którzy chcieliby  zaprezentować swe zdolności wokalne za pośrednictwem Internetu - Faceeboka.  W tym gronie znalazła się także Oliwka Konieczna z Jasionowa.

   Nagrania wykonywanych piosenek polskich lub obcojęzycznych oceniało profesjonalne jury Natalia Lubrano, Paweł Izdebski, Ola Nowak, Mateusz Hrynkiewicz oraz Kamil Kowalski.

Najwięcej obaw na etapie eliminacji budziły jakość i różnorodność nagrań  wykonawców i towarzyszące im  instrumenty muzyczne, a czasem całe domowe mini studia nagrań. Nie ukrywamy, że na tym tle występ Oliwki której walorem był-jest jej nieprzeciętny głos, (tylko na tle podkładu muzycznego) naszym zdaniem dawał małe szanse na sukces. Tym bardziej, że festiwal, który miał być bardziej zabawą niż współzawodnictwem został bardzo poważnie i ambicjonalnie potraktowany przez rodziców - opiekunów dzieci i młodzieży; podobnie było w gronie dorosłych wykonawców.

Oliwka przeszła etap kwalifikacji, głosowanie na Facebooku i znalazła się w gronie finalistów (10 wykonawców indywidualnych, duet i zespół). Finaliści z największą ilością punktów zajęli miejsca – na symbolicznym podium.

Za wykonanie  piosenki Ralpha Kamińskiego – „Zielony samochód” Oliwce przypadło II zaszczytne miejsce. Gratulujemy.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów nagrody i wyróżnienia laureatom, finalistom i półfinalistom dostarczy do domu kurier. Do Oliwki jeszcze nie dojechał… (admin)

Ostatnio zmienianypiątek, 15 maj 2020 14:14

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.