Logo
Wydrukuj tę stronę

Oliwka Konieczna - II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open

fot. E. Konieczna fot. E. Konieczna

     579 wykonawców zgłosiło się do tegorocznego Międzynarodowego Konkursu Piosenki Dzięcięcej i Młodzieżowej Online Gdynia Open Online 2020. W tym gronie znalazła się także 12-latka z regionu brzozowskiego - Oliwia Konieczna z Jasionowa. Oliwka w swojej grupie wiekowej w eliminacjach rywalizowała z 121 rówieśniczkami/rówieśnikami.

Konkursowe jury w składzie: Jerzy Petersburski (junior), Wanda Kwietniewska, Anna Domżalska, Marcin Spenner, Marcin Plewiński i Tomasz Podsiadły doceniło  talent Oliwii przyznając jej drugie miejsce.

Oliwka to dynamicznie rozwijający się talent wokalny, świadczyć mogą o tym choćby treści zamieszczane tu, na portalu, głównie w zakładce ”Gmina Haczów”.  Sukcesy Oliwki to także sukcesy jej rodziców umiejętnie kierujących na co dzień rozwojem muzycznym córki.

Region brzozowski w ostatnich latach staje się "kopalnią odkrywkową" młodych talentów wokalnych, wymienić można choćby Olę Kędrę także 12-latka z podbrzozowskich Humnisk, czy starsze nieco Julię Kałamucką z Brzozowa lub Oliwię Mielcarek ze Starej Wsi. O nich wkrótce też będzie głośno, tak jak obecnie o Ani – AniCe – Dąbrowskiej. Admin

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 06 lipiec 2020 18:50

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.