Logo
Wydrukuj tę stronę

Haczów. „I Ty możesz zostać aniołem”

fot. Marzena Macyk fot. Marzena Macyk

    Warsztat Terapii Zajęciowej, PSONI Koło w Haczowie odwiedził przyjaciel osób niepełnosprawnych Pan Stanisław Jakiel Wójt Gminy Haczów, aby włączyć się w akcję „I Ty możesz zostać aniołem”. Pan Wójt zakupił pięknego anioła z ceramiki, wspierając tym samym integrację społeczną uczestników warsztatu.

    My również zachęcamy do wsparcia uzdolnionej młodzieży z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Haczowie i kupowania ich pięknych i niepowtarzalnych prac kiermaszowych. Warsztat Terapii Zajęciowej w Haczowie to miejsce w którym od wielu lat niepełnosprawni uczestnicy mogą poczuć się jak w domu, jednocześnie korzystając z rehabilitacji zawodowej oraz społecznej. W ośmiu pracowniach terapeutycznych powstają piękne i niepowtarzalne artystyczne dzieła, które są uwieńczeniem pracy uczestników oraz ich opiekunów.

Kompozycje takie jak: anioły, kosze wielkanocne, kartki okolicznościowe oraz stroiki wielkanocne można nabyć przy okazji kiermaszów okolicznościowych, wspierając tym samym integrację społeczną niepełnosprawnych uczestników Warsztatu.

Ze względu na obostrzenia związane z covid-19 społeczność ośrodka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom życzliwych mieszkańców Gminy i okolic którzy chcą wesprzeć osoby niepełnosprawne i ogłosiła akcje: „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANIOŁEM”.

Bez wychodzenia z domu można zamówić produkty kiermaszowe widoczne na stronie wtzhaczow.pl i wesprzeć tym samym uzdolnionych uczestników ośrodka.

Marzena Macyk UG Haczów

Ostatnio zmienianypiątek, 12 marzec 2021 13:11

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.