Logo
Wydrukuj tę stronę

W Haczowie powitano lato...

fot. arch. UG Haczów fot. arch. UG Haczów

W tym roku wakacje zaczęły się niezbyt upalnie, lecz pogodnie. 30 czerwca haczowianie bawili się na pikniku rodzinnym i koncertach zorganizowanych, podobnie jak w poprzednich latach przez Wójta Gminy Haczów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Wypoczynku w Haczowie. Realizatorem była agencja Pegaz Bis z Nowego Sącza.

   Najmłodsi już od wczesnych godzin popołudniowych mogli skorzystać z atrakcji i zabaw, a program estradowy dla nich poprowadziła krakowska grupa "Gadu" z towarzyszeniem Łazowskiego Taboru Artystycznego. Można było pozjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni, lub odbyć podróż mini kolejką.

   Nie mogło również zabraknąć znanych i lubianych w Haczowie: Dziecięcego Zespołu Tanecznego "Kometa" oraz chóru "Kamerton" ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Haczowie. Miłośnicy brzmienia instrumentów dętych mogli posłuchać koncertu Orkiestry Dętej "Hejnał". Z kolei ludowe nuty zabrzmiały dzięki "Haczowskiej Kapeli" w koncercie połączonym z promocją nowej płyty.

   Wieczorem na scenie pojawili się finaliści tegorocznego "Must be the music" - LACHERSI. Bardzo dobry występ tej młodej i obiecującej folkowej grupy poprzedził koncert gwiazdy wieczoru. Publiczność rozgrzana oryginalnymi wykonaniami "na góralską nutę" entuzjastycznie powitała ELENI.

   Znane przeboje śpiewali zarówno najstarsi, jak i najmłodsi. A najodważniejsi mogli zaprezentować się i zaśpiewać z gwiazdą na scenie. Wbrew wcześniejszym komentarzom malkontentów, o klasie i niesłabnącej formie tej znakomitej artystki świadczy fakt, że wśród licznie zgromadzonej w parku publiczności można było spotkać wszystkie pokolenia haczowiaków.

   Po koncercie młodzież bawiła się jeszcze do późnych godzin w rytmach muzyki dyskotekowej przy prowadzeniu DJ SANCHEZa. (haczow.pl)

 

                   ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ:  http://haczow.pl/kalendarium/2013/13-06-30.html

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.