Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci ujawnili uprawę marihuany

Policjanci ujawnili uprawę marihuany

   10 lipca policjanci z brzozowskiej komendy ujawnili uprawę marihuany w Izdebkach. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za jej posiadanie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

     Policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy w wyniku prowadzonych czynności zmierzających do ujawniania osób posiadających środki odurzające uzyskali informację o nielegalnej uprawie marihuany. W trakcie weryfikowania treści tej informacji wczoraj policjanci udali się do Izdebek. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili 9 roślin przypominających konopie. Wszystkie ukryte były w zakrzaczeniach z dala od pobliskich zabudowań. Policjanci zabezpieczyli całą uprawę.

     W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili właściciela tej plantacji. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Izdebek. Mężczyzna został zatrzymany. Wszystkie rośliny zostały zabezpieczone.

     Wkrótce właściciel uprawy, 29-letni mieszkaniec Izdebek odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut uprawiania konopi. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3. (KPP Brzozów)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.