Logo
Wydrukuj tę stronę

Fiat dachował wskutek zderzenia z volkswagenem

Fiat dachował wskutek zderzenia z volkswagenem Foto: KPP Brzozów

Wczoraj w Bliznem kierujący volkswagenem skręcając w lewo, nie upewnił się, czy nie jest wyprzedany przez inny samochód doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po zderzeniu się dwóch pojazdów do szpitala trafił kierowca fiata. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. 


Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut przed godz. 19 w miejscowości Blizne. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 24-letni mężczyzna kierujący volkswagenem skręcając w lewo, nie upewnił czy może ten manewr bezpiecznie wykonać i doprowadził do zderzenia z fiatem, który go wyprzedzał. W skutek tego zderzenia, jeden z pojazdów zjechał z drogi i dachował.   

  
W następstwie tego zdarzenia, ranny został kierowca fiata. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala Kierowca volkswagena i dwaj pasażerowie fiata nie odnieśli żadnych obrażeń. Mężczyźni kierujący samochodami byli trzeźwi.  

Sprawca kolizji, 24-letni kierowca volkswagena za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym. 

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.