Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie hondy z autobusem w Turzym Polu

fot.  st.asp. Oktawian Bujacz - PSP Brzozów fot. st.asp. Oktawian Bujacz - PSP Brzozów

     W miniony czwartek brzozowscy policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku w Turzym Polu. Zderzyła się tam honda z autobusem. W wyniku tego zderzenia ucierpiały trzy osoby, w tym jedna z pasażerek autobusu. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 

   Około godz. 17.30, policjanci z brzozowskiej drogówki zostali skierowani do miejscowości Turze Pole, gdzie według zgłoszenia miało miejsce zdarzenie drogowe. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca hondą jadąc z Haczowa w kierunku Brzozowa, z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka autobusem. W efekcie tego zderzenia honda została przemieszczona do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość osób kierujących pojazdami na alkomacie. Urządzenie wykazało, że byli trzeźwi.

   W wyniku tego zderzenia obrażeń doznała kierująca hondą i jej 10-letnia pasażerka. Ranna została również jedna z posażek autobusu. Na szczęście obrażenia jakich doznały nie były groźne dla ich życia.

   Droga wojewódzka nr 887 prowadząca z Brzozowa do Krosna ponad 3 godziny była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego wypadku. (KPP Brzozów)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.