Logo
Wydrukuj tę stronę

Policyjny wakacyjny konkurs plastyczny pod dyktando haczowskich szkół

Policyjny wakacyjny konkurs plastyczny pod dyktando haczowskich szkół fot. arch. KPP Brzozów

   31 października w brzozowskiej komendzie Policji oceniono prace konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2013". Jury miało nieco pracy bowiem na konkurs wpłynęło 223 prace plastyczne. Przypomnijmy, że podstawowym celem konkursu było propagowanie bezpiecznych zachowań w tym bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym.  

     Jury w składzie: Magdalena Pilawska – Wydział Oświaty Rozwoju Regionalnego i Promocji Powiatu, Barbara Graboń – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Iwona Kotowicz – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie, Beata Wojtowicz – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie oraz nadkom. Krzysztof Obłój i Mariola Brzuszek – Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie - wyłoniło najbardziej pomysłowe i oryginalne prace. Poziom zdominowali uczniowie szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Haczowie, którzy „zgarnęli” sześć nagród i dwa wyróżnienia.

kategoria 7-9 lat:

Martyna Potoczna – Szkoła Podstawowa nr 2 w Izdebkach

Kacper Prajsnar – Szkoła Podstawowa w Haczowie

Daria Rogoz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu

kategoria 10- 12 lat:

Barbara Ekiert – Szkoła Podstawowa w Haczowie

Wiktoria Jatczyszyn – Zespół Szkół Nr 2 w Humniskach

Julia Ekiert – Szkoła Podstawowa w Haczowie

kategoria 13-15 lat:

Aleksandra Dyka – Szkoła Gimnazjum w Haczowie

Angelika Szafran - Szkoła Gimnazjum w Haczowie

Katarzyna Zajdel - Szkoła Gimnazjum w Haczowie

     Jury przyznało również trzy wyróżnienia za pomysłowość i oryginalność wykonania. Wśród wyróżnionych znalazła praca: Kamila Budynia ze Szkoły Podstawowej w Haczowie, Mikołaja Śnieżka z Zespołu Szkół w Starej Wsi i Szymona Folty ze Szkoły Gimnazjum w Haczowie. Zwycięskie prace wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Powodzenia. (np. KPP Brzozów)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.