Logo
Wydrukuj tę stronę

„Żyję zdrowo i bezpiecznie”.Podsumowania konkursu plastycznego w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filia w Brzozowie

fot. E. Szul fot. E. Szul

18 czerwca 2014 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filia w Brzozowie odbyła się uroczystość podsumowania konkursu plastycznego „Żyję zdrowo i bezpiecznie”. Celem konkursu były: promocja bezpiecznych zachowań na co dzień,  promocja aktywnych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu, uświadomienie dzieciom  i młodzieży zagrożeń związanych z zażywaniem  substancji psychoaktywnych, popularyzacja zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

    Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać plakat. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe, łącznie wzięło w nim udział 51 uczniów z 14 szkół powiatu brzozowskiego. Prace uczestników oceniło Jury Konkursowe, w składzie: przewodniczący - Piotr Boczar – nauczyciel bibliotekarz PBW Filia w Brzozowie i członkowie: Dorota Długosz – nauczyciel Zespołu Szkół w Górkach, Katarzyna Tercha – poetka, Elżbieta Szul - Kierownik PBW Filii w Brzozowie. Po podliczeniu punktacji przyznano nagrody i wyróżnienia 16 osobom za prace, które otrzymały największą liczbę punktów.

    Laureaci konkursu w kategorii wiekowej klas 4-6 szkół podstawowych:
I miejsce - Klaudia Kłak, SP w  Warze
I miejsce - Jakub Bober,  SP nr 1 w Brzozowie
II miejsce - Alicja Błaż, SP w Haczowie
III miejsce - Katarzyna Suchorabska, ZSz w Golcowej
Wyróżnienia otrzymali: Justyna Telesz z SP w  Warze,Natalia Duda z SP w Warze, Natalia Pilawska z SP nr 1 w Brzozowie.   

    Laureaci konkursu w kategorii klas 1-3 gimnazjum:
I miejsce - Marzena Duda, Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach
II miejsce - Edyta Korab,  ZSz w Jasienicy Rosielnej
III miejsce - Katarzyna Najdecka, Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach
Wyróżnienia otrzymali: Joanna Cupak z ZSz w Warze, Lucjan Gładysz z Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach,  Wioletta Szajna z Gimnazjum w Haczowie, Emilia Duda z ZSz w Warze, Julia Karnasiewicz z Gimnazjum w Haczowie, Agata Ryba z ZSz Nr 1 w Humniskach.

    Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, które wręczył im przewodniczący Jury – Piotr Boczar. Zapraszamy do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac. Wystawę będzie można oglądać w lokalu biblioteki do końca sierpnia 2014 r.

Elżbieta Szul

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.