Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolizja na "dziewiętnastce" (dawniej "9") w Jasienicy Rosielnej

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

    27 sierpnia około 14.00 w Jasienicy Rosielnej na drodze nr 19 (około 500 m od skrzyżowania z drogą W-886) doszło do groźnej kolizji z udziałem dwu aut.

    Kierująca peugeotem 407 mieszkanka Domaradza mówi: jechałam od Jasienicy w kierunku Domaradza, przede mną jechał samochód ciężarowy, a że było pod górę jechaliśmy wolno. Nagle zza zakrętu wyjechał chrysler, przejechał oś jedni i widzę, że jedzie prosto we mnie. Odbiłam kierownicą w prawo, w barierki ochronne ale i tak samochód z przeciwka uderzył w moje auto.  Kierowca, obywatel Białorusi, twierdził później, że „zniosło go’.  Po uderzeniu w peugeota – chryslera odbiło na swój pas a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Autem z Białorusi podróżowało sześć osób, oprócz kierowcy żona i czworo dzieci w wielu szkolnym. Na miejscu było Pogotowie Ratunkowe,  którego obsługa udzieliła pierwszej pomocy w drobnych potłuczeniach, które doznali uczestnicy zdarzenia. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo, kierowali nim strażacy z JRG PSP w Brzozowie i „drogówka” z brzozowskiej Policji.  (inf. wł.)

AKTUALIZACJA: Jak się dowiadujemy, czynności policyjne i straży na drodze trwały do godziny 16-tej. Autem z Białorusi podróżowało dwie rodziny: Ojciec z synem oraz kierowca z żoną i dwojgiem dzieci.

Ostatnio zmienianyniedziela, 31 sierpień 2014 13:17

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.