Logo
Wydrukuj tę stronę

„Box” do uprawy marihuany zabezpieczony przez Policję

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Policjanci w domu 22-letniego mieszkańca Brzozowa ujawnili tzw. „box”, czyli pomieszczenie przeznaczone do uprawy konopi indyjskich. Ukryte było wewnątrz szafy, razem ze specjalnym sprzętem. Posiadanie, a nawet przechowywanie takich przyrządów, jest karalne.

Brzozowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mieszkaniec Brzozowa w swoim domu posiada aparaturę przeznaczoną do uprawy środków odurzających. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się w trakcie przeszukania. Gdy policjanci otworzyli szafę w jednym z pokoi, zamiast ubrań zobaczyli zamontowaną specjalną lampę i inny sprzęt niezbędny do uprawy konopi indyjskich. Policjanci zdemontowali tzw. "box" i zabezpieczyli poszczególne elementy.

22-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w areszcie. Jak ustalono młody człowiek kilka miesięcy wcześniej uprawiał w tej szafie marihuanę, którą wykorzystał na własny użytek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania przyrządów przeznaczonych do nielegalnej uprawy środków odurzających. Podczas przesłuchania przyznał się do stawianego mu zarzutu. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianypiątek, 03 kwiecień 2015 18:41

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.