Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość metaamfetaminy

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Brzozowscy policjanci ujawnili znaczną ilość narkotyków. W samochodzie i miejscu zamieszkania 23-latka zabezpieczyli ponad 300 gramów metaamfetaminy. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze brzozowskiej komendy realizując czynności operacyjne zatrzymali 23-letniego mężczyznę, po tym jak w jego aucie ujawnili kilkanaście woreczków z zawartością białego proszku. W miejscu zamieszkania młodego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili kolejne woreczki z podobną zawartością, woreczek z nasionami, puste woreczki ze strunowym zapięciem i wagę elektroniczną.

Policjanci zabezpieczoną substancję poddali badaniu narkotestem, który wstępnie potwierdził, że jest to metamfetamina. Ostatecznie jednak wykażą to specjalne badania laboratoryjne. 23-latek posiadał łącznie ponad 300 gramów tej substancji. Jej czarnorynkowa wartość wynosi około 9 tysięcy złotych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-letniemu mężczyźnie zarzutu posiadania narkotyków. Za to przestępstwo odpowie przed sądem.

 Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych przewiduje karę grzywny i karę pozbawienia wolności do lat 5. Zabezpieczona ilość i wartość środków odurzających wskazuje, że mężczyzna mógł nimi handlować. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 21 kwiecień 2015 12:15

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.