Logo
Wydrukuj tę stronę

Marihuana w domu 28-latka

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Brzozowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeszukania domu 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów. Znaleziono u niego 7 gramów marihuany. Posiadanie choćby najmniejszej ilości narkotyku jest karalne.

Zatrzymanie 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów było wynikiem policyjnych działań zmierzających do ujawniania i zatrzymywania osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informację o takim mężczyźnie uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy. Przed południem funkcjonariusze weszli do jego domu. Podczas przeszukania znaleźli woreczek z  zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana, jednak ostatecznie stwierdzą to specjalne badania laboratoryjne. Po zważeniu okazało się, że w środku było 7 gramów tego narkotyku.

Policjanci przedstawili 28-latkowi zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 3 lat. Przypominamy, że posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyku jest karalne. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyniedziela, 26 kwiecień 2015 14:53

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.