Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Starej Wsi

mł.kpt. Marcin Kwolek PSP Brzozów mł.kpt. Marcin Kwolek PSP Brzozów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Starej Wsi, w którym kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia. Wskutek zderzenia pojazdy przemieściły się. Opel uderzył w zaparkowany w pobliżu samochód a hyundai wjechał w przydrożne ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca po godz. 17. w Starej Wsi. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 21-letni mężczyzna kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia i doprowadził do wypadku. Wskutek zderzenia się pojazdów opel wjechał w inny zaparkowany w pobliżu samochód, a hyundai w przydrożne ogrodzenie. W wyniku tego zdarzenia kierowca opla i jego dwaj pasażerowie oraz pasażerka hyundaia trafili do szpitala. Na szczęście ich obrażania nie były groźne. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

            Funkcjonariusze na miejscu wypadku wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w wyjaśnianiu przyczyn i okoliczności zdarzenia. (KPP Brzozów)

Fot w galerii z arch. KPP i PSP Brzozów

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.