Logo
Wydrukuj tę stronę

Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW „BRZANA” -2015

fot. arch. Koła PZW Nozdrzec fot. arch. Koła PZW Nozdrzec

30 sierpnia już po raz dziesiąty odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec. Wspaniała słoneczna pogoda zachęciła wędkarzy i kibiców do spotkania w Gospodarstwie Rybackim Pana Kazimierza Szpiecha w miejscowości Jabłonica Ruska. W zawodach wzięło udział 48 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie kategorie seniorzy i juniorzy.

Po trzech godzinach zmagań sędziowie podsumowali wyniki połowów i tak największą rybę w kategorii senior złowił Krzysztof Marszałek, natomiast w kategorii juniorów Oliwia Wolanin najmłodsza uczestniczka zawodów.

W kategorii seniorów czołowe miejsca zajęli:

  • I miejsce Jan Trzciański – 4060 punktów,
  • II miejsce Wiesław Szpiech 2605 punktów
  • III miejsce Krzysztof Marszałek 2020 punktów,

W kategorii juniorów czołowe miejsca zajęli:

  • I miejsce Dominik Kurdziel - 2320 punktów,
  • II miejsce Artur Kiełbasa – 1505 punktów,
  • III miejsce Oliwia Wolanin – 650 punktów,

Dekoracji zwycięzców dokonał Prezes Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec Marek Owsiany gratulując zwycięzcom wspaniałych wyników. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki w postaci akcesorii wędkarskich.

W trakcie zawodów nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do przyjaciół Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec, dzięki, którym możliwa była realizacja tegorocznych zawodów. Za życzliwość, ofiarność i okazane wsparcie wszyscy współtwórcy zawodów wędkarskich otrzymali certyfikat dobroczynności.

Po sportowej rywalizacji oraz wręczeniu pucharów i dyplomów odbył się piknik wędkarski. (materiał nadesłany)

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.