Logo
Wydrukuj tę stronę

Audi czołowo zderzyło się z samochodem nauki jazdy

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

            29 lutego w Turzym Polu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na łuku drogi audi czołowo zderzyło się z suzuki (samochodem nauki jazdy). Po zderzeniu do szpitala trafiła kierująca suzuki, na szczęście jej obrażenia nie okazały się groźne.

            Do zdarzenia doszło 29 lutego, około godz. 14 w miejscowości Turze Pole. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, 31-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem nauki jazdy. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących alkomatem, oboje byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia kierująca suzuki doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie były one groźne i po zaopatrzeniu kobieta została zwolniona do domu.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni jego przyczyny. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 01 marzec 2016 22:36

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.