Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki

Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki

            Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 30-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku  3 i 4 lat. Na miejscu interweniowali policjanci. Nietrzeźwa matka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny.

            Wieczorem, 28 czerwca, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się dwójką dzieci. Z uzyskanej informacji wynikało, że kobieta wyszła z domu wraz ze swoimi córkami w wieku 3 i 4 lat i nie wiadomo, gdzie mogła z nimi pójść.

Na miejsce zostały skierowane dzielnicowe. W rozmowie z członkami rodziny policjantki ustaliły, że 30-latka wyszła z córkami z domu i nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu. Istniało również duże prawdopodobieństwo, że jest pijana. Funkcjonariuszki natychmiast przystąpiły do poszukiwań. Kobieta została odnaleziona w towarzystwie innych osób, z którymi piła alkohol. Wraz z nią były jej córki.

Na widok policji kobieta chciała uciec, jednak jej się to nie udało. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.  Dzieci trafiły pod opiekę bliskich, a pijana 30-latka do policyjnego aresztu. 

Materiały dotyczące sprawowania niewłaściwej opieki rodzicielskiej zostaną przekazane do sądu rodzinnego. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyczwartek, 30 czerwiec 2016 13:34

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.