Logo
Wydrukuj tę stronę

Czołowe zderzenie w Humniskach - sprawca bez uprawnień

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Dziś (26 października) nad ranem w Humniskach kierujący bmw doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dostawczym volkswagenem. Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiadał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 5 w Humniskach. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że do zaistnienia tego zdarzenia przyczynił się kierujący bmw. Mężczyzna jadąc z Brzozowa w kierunku Sanoka, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Kierowcy nie przewozili żadnych pasażerów. Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Na szczęście w tej kolizji nikt nie doznał obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Obaj byli trzeźwi. Jednak 22-letni mężczyzna kierujący bmw nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Okazało się, że kilka dni wcześniej zostało mu zatrzymane za przekroczenie liczby punktów karnych. Za spowodowane wykroczenia 22-latek odpowie przed sądem. (KPP Brzozów)

Fot w galerii – KPP Brzozów

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.