Logo
Wydrukuj tę stronę

Złodziej paliwa - zatrzymany

z arch.KPP Brzozów z arch.KPP Brzozów

   Policjanci ustalili sprawcę kradzieży oleju napędowego. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Wydrnej. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak funkcjonariusze ruchu drogowego, podczas kontroli znaleźli w jego samochodzie pojemniki z paliwem.

   Sobotniej nocy policjanci ruchu drogowego pełnili służbę na terenie gminy Dydnia, gdzie w ostatnim czasie dochodziło do przestępstw kradzieży paliwa z samochodów. Około godz. 1.00 w Wydrnej zatrzymali do kontroli osobowego forda. Kierującym okazał się 33-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusz zauważył trzy plastikowe pojemniki znajdujące się w tylnej części pojazdu. Policjant ujawnił w nich około 40 litrów oleju napędowego. Kierowca forda nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć źródła pochodzenia tego paliwa. Był zdenerwowany i zmieniał wersję swoich wyjaśnień.

   Młody człowiek został zatrzymany. Ostatecznie jednak przyznał, że paliwo ukradł z samochodu ciężarowego zaparkowanego na palcu budowy w Jabłonce. Zabezpieczony przez funkcjonariuszy olej napędowy wróci do prawowitego właściciela. Podczas wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, iż zatrzymany mężczyzna wspólnie z kolegą, od marca tego roku, dopuścili się kilkunastu innych przestępstw, których dokonali na terenie powiatu brzozowskiego. Mężczyźni wkrótce odpowiedzą za to przed sądem. (KPP Brzozów)

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.