Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolizja na obwodnicy Brzozowa

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Wczoraj (14 czerwca) po południu policjanci pracowali na miejscu kolizji, do jakiej doszło na jednym ze skrzyżowań w Brzozowie. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów, jedna osoba została ranna. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne.

Wczoraj, około godz. 16 brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Jana Chrzciciela z ul. Głowackiego w Brzozowie. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący toyotą włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą i doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Kierowca toyoty przewoził trzech pasażerów, natomiast w skodzie podróżowało dwie pasażerki. Na skutek tego zderzenia jedna z kobiet potrzebowała pomocy medycznej i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie były one groźne dla jej życia. Sprawca kolizji, mieszkaniec Holandii za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem. (KPP Brzozów)

Fot. KPP Brzozów/Brzozowiana

Ostatnio zmienianysobota, 16 czerwiec 2018 07:33

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.