Logo
Wydrukuj tę stronę

27-latek z Jabłonki - rzucił się z zapory w Solinie

Zapora w Solinie - materiał poglądowy (Wikipedia) Zapora w Solinie - materiał poglądowy (Wikipedia)

Tragiczny wypadek w Solinie. Nie żyje mężczyzna, który w środę wieczorem rzucił się z zapory. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśnia policja. Do tragedii doszło w środę 22. 08 tuż przed godziną 21:00 na zaporze w Solinie. Kobieta, która była świadkiem zdarzenia poinformowała służby ratownicze.

O godzinie 20.43 otrzymaliśmy zgłoszenie na numer alarmowy 112. Na miejsce udały się dwa zastępy JRG i dwa OSP - w sumie ośmiu strażaków. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze policji - relacjonuje Robert Jedynak, rzecznik prasowy PSP Lesko.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna rozpędził się, wyskoczył i spadł na beton po stronie elektrowni. Kiedy dotarliśmy na miejsce trwała już reanimacja. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - relacjonuje Robert Jedynak, rzecznik prasowy PSP Lesko. Zmarłym okazał się 27-letni mężczyzna, mieszkaniec Jabłonek (wsi - Jabłonka) w powiecie brzozowskim. Mężczyzna zginął na miejscu. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśnia leska policja. (F-B)

Ostatnio zmienianypiątek, 24 sierpień 2018 06:54

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.