Logo
Wydrukuj tę stronę

Złamał 6-letni zakaz kierowania pojazdami

zdjęcie jest tylko ilustracją materiału (fot.arch.KMP Krosno) zdjęcie jest tylko ilustracją materiału (fot.arch.KMP Krosno)

      27 lutego w Grabownicy Starzeńskiej patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę, który nie korzystał podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo okazało się, że 32-latek nie powinien prowadzić pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy. Ale po sprawdzeniu w systemie, okazało się, że ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za to przed sądem.

      Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pełniący służbę na terenie powiatu brzozowskiego  27 lutego koło godz. 12 w Grabownicy Starzeńskiej, zwrócili uwagę na kierującego audi, który podczas jazdy nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna był trzeźwy, ale w trakcie kontroli okazało się, że 32-latek ma aktywny zakaz sądowy na okres 6 lat, obowiązujący do 2022 roku i nie powinien kierować do tego czasu samochodem. 

Policjanci nie dopuścili do dalszej jazdy 32-latka, a za kierownicę przesiadła się pasażerka audi. 28-latka okazała mundurowym swoje prawo jazdy i nie było żadnych przeciwwskazań do tego, by mogła kontynuować dalszą jazdę. Za niestosowanie się do wyroku sądowego i niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa 32-latek odpowie teraz przed sądem. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyczwartek, 28 luty 2019 21:50

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.