Logo
Wydrukuj tę stronę

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Humniskach - zmarła w szpitalu

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

       2 grudnia brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na przejściu dla pieszych w Humniskach. Kierujący fordem mondeo potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Piesza została przewieziona do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować. Policja apeluje o ostrożność.

       Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.16.30, na przejściu dla pieszych w Humniskach, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Krosna. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 57-latek, kierujący fordem mondeo potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Kierowca był trzeźwy. Wskutek tego zderzenia kobieta odniosła poważne obrażenia i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

Niestety pomimo wysiłku lekarzy jej życia nie udało się uratować. 73-latka zmarła.

Na miejscu, funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, jak również zabezpieczyli ślady, które pozwolą  policjantom wyjaśnić okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność! Pamiętajmy, że zmiana warunków atmosferycznych niesie ze sobą również zmianę warunków drogowych, co znacznie utrudnia jazdę. Szczególnie wtedy, gdy pada deszcz lub śnieg, ogranicza to widoczność i wydłuża drogę hamowania. (KPP Brzozów)

fot.  w galerii OSP KSRG Humniska

Ostatnio zmienianywtorek, 03 grudzień 2019 18:04

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.