Logo
Wydrukuj tę stronę

Ugodził nożem włamywacza.

 Ugodził nożem włamywacza.

   Brzozowscy policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca Haczowa, który jest podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem mężczyzny. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci, którzy zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa.

 

   Policjanci o zdarzeniu zostali powiadomieni wczoraj, kilka minut po godz. 17. Jak wstępnie ustalono, do domu starszego mieszkańca Haczowa przez okno, po uprzednim wybiciu szyby, chciał wejść mężczyzna. Prawdopodobnie wtedy, 62-latek ugodził go nożem. Cios okazał się śmiertelny. Młody człowiek zmarł jeszcze przed przybyciem karetki pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ustalili, że jest nim 24-letni mieszkaniec Haczowa. Mężczyzna był wcześniej notowany za włamania i kradzieże.

   Policjanci zatrzymali sprawcę i sprawdzili jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie.

   Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci młodego człowieka.

(kppbrzozow)

 

AKTUALIZACJA 31.10 GODZ. 20.32

 

30 października - prokurator przesłuchał mężczyznę i przedstawił mu zarzut zabójstwa. 

 

31 października - zatrzymany został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował podejrzanego na dwa miesiące.

 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.