Logo
Wydrukuj tę stronę

Odznaczeni policjanci

Odznaczeni policjanci

 

     W związku z przypadającym w najbliższą niedzielę Narodowym Świętem Niepodległości, w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość się wyróżnienia i nagrodzenia policjantek, policjantów i pracowników Policji z całego Podkarpacia. Były Krzyże Zasługi, medale „Za Długoletnią Służbę”, medale „Za Zasługi dla Policji” oraz odznaki "Zasłużony Policjant". To wyróżnienia za wzorową, pełną poświęcenia służbę na rzecz społeczeństwa. Krzyże, medale i odznaczenia wręczała Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska w towarzystwie Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, inspektora Zdzisława Stopczyka. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazło się dwu policjantów brzozowskiej jednostki. Brązowy Krzyż Zasługi otrzymał aspirant sztabowy Kazimierz Barański a odznaką „Zasłużony Policjant” wyróżniono aspiranta sztabowego Szymona Łotuszkę.

   Warto przy okazji przypomnieć, że K. Barański dwa tygodnie temu został wyróżniony przez Starostwo Powiatu w Brzozowie tytułem „Zasłużony dla Powiatu Brzozowskiego", o czym pisaliśmy w: „Dzień Patrona Powiatu”.

   Tytuł i odznaczenie nie spowodowały, iż usiadł na laurach. W galerii zamieszczamy obraz jaki namalował dzieciom na ścianie jednej z sal w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi - przedwczoraj.

   Jego społecznikowskie działania w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz na rzecz dzieci i młodzieży w regionie, przybliżymy wkrótce, w dziale „Ludzie z pasją”.

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.