Logo
Wydrukuj tę stronę

Grabownica Starzeńska. Zderzenie audi z suzuki

fot. JRG OSP Grabownica Starzeńska fot. JRG OSP Grabownica Starzeńska

     2 sierpnia około 16.40 miało miejsce zdarzenie drogowe w Grabownicy (droga W-835). Kierujący oplem jadąc od strony centrum Grabownicy w kierunku Niebocka, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocyklowi suzuki, skutkiem czego doszło do zdarzenia pojazdów. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Pasażer opla oraz kierujący motocyklem doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala w Brzozowie, wezwaną karetką Pogotowia Ratunkowego. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z PSP w Brzozowie i JRG OSP w Grabownicy oraz policjanci, którzy wykonywali także czynności procesowe - informuje młodszy aspirant Krzysztof Kwieciński z KPP w Brzozowie.

Od Redakcji. Na tej drodze (na odcinku Grabownica-Dynów) w tym czasie panował rzadko spotykany tak duży ruch pojazdów bowiem tą drogą skracają sobie trasę powrotu z Bieszczadów między innymi kierujący z okolic Łańcuta, Przeworska i Przemyśla.

Przy okazji warto przypomnieć kierującym wszelkimi autami, że motocykliści a szczególnie rowerzyści są także równoprawnymi użytkownikami dróg.

Fot w galerii KPP Brzozów i JRG OSP Grabownica Stareńska

Ostatnio zmienianyśroda, 05 sierpień 2020 15:23

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.