Logo
Wydrukuj tę stronę

„Czołówka” na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie

fot. KPP Brzozów fot. KPP Brzozów

     Wczoraj, (18 sierpnia) w Brzozowie, na ul. Rzeszowskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca lancią na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadącego z naprzeciwka seata. Wskutek tego pasażerka lancii odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Wczoraj po godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca lancią, 27-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Brzozowa, na łuku drogi prawdopodobnie wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Jej samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka seatem. Funkcjonariusze ustalili, że kierujące pojazdami były trzeźwe. Obie kobiety przewoziły pasażerów.

W wyniku zderzenia się pojazdów, pasażerka lancii doznała obrażeń. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyśroda, 19 sierpień 2020 11:32

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.