Logo
Wydrukuj tę stronę

Zdarzenie z udziałem motocyklisty i dwóch samochodów

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

    Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty i dwóch samochodów osobowych do którego doszło w Wesołej. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierujący jednośladem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z samochodami jadącymi z naprzeciwka.

     Do zdarzenia doszło 13 września przed godz. 13, w Wesołej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierując motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka, od strony Izdebek hondą. Dodatkowo kierujący motocyklem uderzył w audi, które jechało za hondą. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.   

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące hondą. Na szczęście ich obrażenia nie były groźne. Motocykliście pomoc została udzielona na miejscu.

Policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postepowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 15 wrzesień 2020 15:58

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.