Logo
Wydrukuj tę stronę

Operacja Singe, część dalsza Operacji Rafael

Operacja Singe, część dalsza Operacji Rafael

     W październiku minionego roku zachęcaliśmy, polecaliśmy czytelnikom portalu, powieść sensacyjno-szpiegowską „Operację Rafael”. Zdarzyło nam się to wówczas, po raz pierwszy w dziewięcioletniej historii portalu, abyśmy jako redakcja, zajmowali się beletrystyką. Powodów wówczas  było co najmniej dwa.  Jej współautorem był pochodzący z Brzozowa dziennikarz Marek Kozubal a i epizody autorzy umieścili w Dynowie i okolicy. Pomijamy wyjątkowo ciepłe przyjęcie tej pozycji przez jej recenzentów i krytyków oraz fakt, że szybko też stała się  bestsellerem wydawniczym.

      Dziś mamy dla  miłośników tego gatunku powieściowego dobrą wiadomość. 28 października będzie miała debiut druga pozycja tej spółki autorskiej (Faliński – Kozubal), zatytułowana „Operacja Singe”. Jest to kontynuacja  Rafaelowych treści o intrygach  w dwu warstwach czasowych – pomiędzy współczesną historią szpiegowską a zadziwiającą wojenną epopeją. Wkrótce więcej o treści książki, niż wzmianka w stopce redakcyjnej.

Mamy też dobrą wiadomość dla czytelników portalu, wkrótce dowiecie się jak można będzie otrzymać tą pozycję z autografami autorów. Bądźcie z nami… (red.)

O „Operacji Rafael” przeczytasz tu KLKNIJ TUTAJ.

Ostatnio zmienianypiątek, 13 listopad 2020 10:56

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.