Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek w Bliznem - nie żyją dwie osoby (relacja policji i OSP Blizne)

fot. OSP Blizne fot. OSP Blizne

     Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło 27 grudnia nad ranem w Bliznem. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hondą zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. W wyniku zderzenia się pojazdów zginął kierowca skody i jedna z pasażerek. Do szpitala trafiła druga pasażerka i kierowca hondy.

Do wypadku doszło dzisiaj, przed godz. 5 w Bliznem. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą, 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowało trzy osoby - 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca skody. Do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, życia 54-letniej kobiety nie udało się uratować.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Od kierowcy hondy została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości. (KPP Brzozów)

materiał OSP w Bliznem

      27 grudnia o godzinie 04:45 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego, nieopodal naszej remizy. Po przybyciu na miejsce jeden z samochodów palił się, po jego ugaszeniu przystąpiliśmy do ewakuacji poszkodowanych osób, w obu przypadkach ratownicy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. W wypadku brało udział w sumie 4 osoby, niestety dwie osoby w wyniku odniesionych obrażeń zmarły. Poszkodowani zostali przetransportowani przez ZRM do szpitali w Brzozowie i Rzeszowie. Działania trwały około 5 godzin.

Siły i środki na miejscu zdarzenia: JRG PSP Brzozów, OSP Blizne, OSP Jasienica Rosielna, OSP Stara Wieś, OSP Domaradz, Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Brzozowie i Policja. (OSP Blizne)

Ostatnio zmienianyniedziela, 27 grudzień 2020 19:10

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.