Logo
Wydrukuj tę stronę

Auto przewrócone na bok w Trześniowie

fot. OSP KSRG Haczów fot. OSP KSRG Haczów

     W piątek 16 kwietnia 2021 roku o godzinie 11:32 zostaliśmy zadysponowani do działań na terenie miejscowości Trześniów (droga główna obok stawu w kierunku Bukowa). Doszło tam do groźnie wyglądającego wypadku samochodu osobowego marki Honda. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd wpadając w poślizg uderzył w barierę energochłonną by następnie przewrócić się na bok. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały uwięzione w samochodzie. Jedna zdołała samodzielnie opuścić pojazd, natomiast druga została wyciągnięta przez strażaków przy użyciu deski ortopedycznej. Następnie poszkodowanym została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc. Po przybyciu karetki pogotowia ratunkowego poszkodowana kobieta została przekazana ratownikom medycznym. Nasza jednostka zakończyła działania po około 30 minutach. Na czas prowadzonych działań początkowo droga była zamknięta, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Siły i środki: w zabezpieczeniu tego zdarzenia brały udział zastępy OSP KSRG z Haczowa i Trześniowa oraz PSP JRG z Brzozowa, karetka ZPR i policja. Czytamy w komunikacie OSP KSRG Haczów

Od redakcji. Autem tym podróżowały dwie kobiety, kierująca z pow. sanockiego i pasażerka z powiatu brzozowskiego, obu uczestniczkom tego zdarzenia ratownicy z ZPR udzielili pomocy medycznej na miejscu. Zdarzenie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

Apelujemy do podróżujących drogami w regionie brzozowskim i ościennych, na drogach jest ślisko, miejscami występuje błoto pośniegowe, prosimy o rozwagę. (admin)

Ostatnio zmienianypiątek, 16 kwiecień 2021 19:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.