Logo
Wydrukuj tę stronę

Gwiazdy świecą na Podkarpaciu

Gwiazdy świecą na Podkarpaciu

Gwiazdy świecą na Podkarpaciu

 

     3 grudnia wystartowała świąteczna akcja charytatywna pod hasłem „Gwiazdy dla Podkarpacia”. Mecenasem przedsięwzięcia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy z Sanoka. 

   Pięciu znanych i cenionych sportowców związanych z Podkarpaciem - Zbigniew Bartman z Asseco Resovii, koszykarz Kamil Łączyński z MOSiR Krosno, alpinista Łukasz Łagożny, biathlonista Łukasz Szczurek oraz bramkarz SPR Stal Mielec Krzysztof Lipka - weźmie udział w akcji charytatywnej na rzecz wybranych przez nich domów dziecka.

   Święta to szczególny czas, dlatego co roku pomagamy najbardziej potrzebującym - mówi Prezes PBS Banku Lesław Wojtas. Zaangażowanie społeczne naszego Banku odbywa się wielotorowo. Od wielu lat wspieramy inicjatywy społeczne, placówki oświatowe, kulturalne, a także domy dziecka. W tym roku postanowiliśmy zorganizować niestandardową akcję, do której zaangażowaliśmy sportowców związanych z Podkarpaciem.

   Portale społecznościowe gromadzą wokół siebie tysiące ludzi (z których spora część to mieszkańcy Podkarpacia), stąd pomysł na to, aby wszystkie działania związane z przedsięwzięciem „Gwiazdy dla Podkarpacia” odbyły się właśnie na Facebook’u – dodaje Prezes Wojtas.

   Akcja będzie prowadzona na korporacyjnym fanpage’u PBSBanku. Fani w ciągu dwóch tygodni będą oddawać swoje cenne głosy na ulubionego sportowca, reprezentującego wybraną instytucję charytatywną. Służyć temu będzie dedykowana aplikacja, w której znajdą się szersze opisy wszystkich sportowców. Bardzo ważne jest to, że w akcji każdy jest zwycięzcą. Wszystkie placówki otrzymają ufundowaną przez PBSBank świąteczną paczkę. Gwiazdy Podkarpacia osobiście przekażą je swoim podopiecznym, a spotkanie uwieńczone zostanie pamiątkowym zdjęciem.

     Mam nadzieję, że wyrażę myśl wszystkich osób które zaangażowały się w tę akcję mówiąc, iż pragniemy by te słodycze, książki, gry, płyty i wiele innych upominków sprawiły, że dla dzieci z domów dziecka te święta będą lepsze i bardziej radosne - dodaje Prezes Wojtas.

   Organizacją akcji zajęła się krakowska agencja marketingowa TLConsulting , która od roku współpracuje z Bankiem.

 

Szczegóły akcji:

FACEBOOK (klik) 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.