Logo
Wydrukuj tę stronę

18-latek kierując volkswagenem uderzył w drzewo, dwóch pasażerów w szpitalu

18-latek kierując volkswagenem uderzył w drzewo, dwóch  pasażerów w szpitalu

    Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło 28 października  w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem nagle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

   28.10 po godz. 22, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latek kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Iskrzyni w pewnym momencie chciał ominąć kota, który nagle wbiegł mu na drogę i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo oraz pobliskie ogrodzenie przy jednej z posesji. Mężczyzna przewoził trzech pasażerów, w wieku od 14 do 17 lat. Kierowca był trzeźwy.

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali dwaj pasażerowie. 14 i 16-latek karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.(KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianysobota, 30 październik 2021 01:00

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.