Logo
Wydrukuj tę stronę

Sala klubowa w nowej odsłonie

Sala klubowa w nowej odsłonie

Klub Bokserski Olimpia Brzozów - sala w stu procentach gotowa i w pełni wyposażona, na której można przeprowadzać w pełni profesjonalne treningi: szybkościowe, siłowe, motoryczne i drossFit

O prawidłową technikę zadba Trener Marian Podczaszy kilkukrotny Mistrz Polski, reprezentant kraju oraz zawodnik takich klubów jak: Stal Sanok, Igloopol Dębica, Gwardia Warszawa. Na sali zostały zamontowane maty treningowe co sprawia że pomieszczenie jest bardziej wielofunkcyjne i dostosowane w pełni do treningów Mieszanych Sztuk Walki. Taki krok został podjęty z myślą o chłopakach wspierających i reprezentujących nasz klub a trenujących na co dzień MMA. W tym miejscu ukłony dla Maćka Pietryki (SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!)

? Od początku istnienia "Olimpii" głównym celem było stworzenie własnej w pełni profesjonalnej sali bokserskiej. Po ponad dwóch latach dopięliśmy swego, jednak nie spoczywamy na laurach i jest to dopiero początek inwestycji jaką jest stworzenie w stu procentach profesjonalnej szkoły bokserskiej w naszym małym mieście, także czas na następne kroki i działania, które pomału będziemy realizować.

? Nawiązanie współpracy z San Boxing bardzo nam pomoże w realizacji wielu założonych celów. Cóż tu dużo mówić.. Olimpia uderza w boks zawodowy, z jakim skutkiem? Okaże się z czasem. Nas to wszystko motywuje do ciężkiej harówki żeby godnie reprezentować nasz klub i miasto i z kolejnych walk wychodzić zwycięsko.

? Jeżeli jesteś ambitny, marzy ci się kariera bokserska starty w zawodach i chcesz ciężko pracować na swój sukces serdecznie zapraszamy do naszego klubu.

Treningi odbywają się 5 dni w tygodniu:

Poniedziałek 18:00, Wtorek 18:30, środa 18.00, czwartek 18.30, piątek 18.00, sobota – sala wolna

 Cena 100 zł za miesiąc treningów.

Na koniec serdecznie dziękujemy za pomoc Panu Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu (Któremu bardzo zależy na rozwoju boksu w naszym mieście), Panu Radnemu Bogdanowi Szmydowi (Na którego nasz klub ZAWSZE może liczyć). Panu Dyrektorowi Józefowi Baranowi (jeszcze raz bardzo dziękujemy) oraz Sławkowi Konieczce za dołożoną cegiełkę dla rozwoju naszego klubu. Dzięki Sławku! Nie można zapomnieć także o osobach, które społecznie pomagały przy remoncie oraz porządkowaniu sali. Wielkie dzięki dla: Rafała, Roberta, Mikołaja, Karola, Tomka, Adama, Gracjana, Edyty, Let Ki. Pana Janka, który załatwił nam DUŻY rabat na materiały budowlane. Oraz firmie Rogowski Constructions za konkretną robotę i zniżkę. (Marek Górski)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 01 listopad 2021 20:04

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.