Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijany uciekał przed policjantami na skuterze

Pijany uciekał przed policjantami na skuterze

     Do policyjnego aresztu trafił 38-latek, który wywołał awanturę domową i próbował uciec na skuterze przed policjantami. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

     11 kwietnia po godz. 21, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie interwencji w jednym z domów na terenie gminy Jasienica Rosielna. Z jego treści wynikało, że doszło tam do awantury domowej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającą. W rozmowie z domownikami ustalili, że awanturujący się mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania przed przybyciem policjantów. Jednak po chwili ponownie do niego wrócił, gdy tylko mundurowi odjechali radiowozem. 

Ponownie na interwencję przyjechał ten sam patrol. Tym razem awanturnik, chcąc uciec przed policjantami, wsiadł na skuter i w pośpiechu odjechał w kierunku Krosna. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych dawali kierującemu sygnał do zatrzymania. Kierowca w pewnym momencie zatrzymał pojazd na poboczu i zaczął uciekać pieszo. Po chwili 38-latek znalazł się w rękach policjantów.

Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.  O jego dalszym losie zdecyduje sąd. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyśroda, 13 kwiecień 2022 02:37

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.