Logo
Wydrukuj tę stronę

Stowarzyszenie Ludzi Twórczych...wkrótce Frankfurt Wyróżniony

Stowarzyszenie Ludzi Twórczych Stowarzyszenie Ludzi Twórczych

    Na Targach „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy” w Rzeszowie nawiązałam kilka kontaktów z różnymi instytucjami zarówno z Polski jak i z zagranicy, tuż przed świętami okazało się, że nasze Stowarzyszenie Ludzi Twórczych w Brzozowie znów odniosło sukces. W dniach od 15-19 lutego 2013 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów, a także szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

     Na tych targach (gdzie np. w minionym roku było ponad 4.500 wystawców) prezentowane będą hełmy paradne Edwarda Mroza z naszego Stowarzyszenia, mam nadzieję że te targi przyczynią się do dalszej promocji zarówno wytwórcy hełmów jak i prac innych twórców.

   Ze swojej strony serdecznie gratuluję P. Edwardowi i myślę, że w roku przyszłym będę mogła z „mojego czarodziejskiego kapelusika” wyjąć jeszcze kilka niespodzianek.

   Korzystając z okazji chciałabym Redakcji i Czytelnikom portalu złożyć serdeczne życzenia noworoczne oraz zachęcić do odwiedzania wystaw twórców naszego Stowarzyszenia.

 

Małgorzata Chmiel

Prezes Stowarzyszenia Ludzi Twórczych w Brzozowie

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

   Od redakcji: My także gratulujemy Panu Edwardowi tego wyróżnienia. Na naszym portalu znajdują się dwie galerie Jego paradnych hełmów strażackich, jako przykład czegoś nieprzeciętnego, co powstaje w regionie brzozowskim, co promuje także brzozowskie Stowarzyszenie Ludzi Twórczych.

Ostatnio zmienianysobota, 31 maj 2014 11:51

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.