Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek na drodze 835 w Grabownicy Starzeńskiej

fot. OSP KSRG Humniska fot. OSP KSRG Humniska

      Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca volkswagenem typu bus wykonując manewr skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z kierującym ciężarowym volvo, który ją w tym czasie wyprzedzał. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która kierowała busem została ukarana mandatem.

 

    26 maja po godz.10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym volvo, 48-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który ją w tym czasie wyprzedzał. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, oboje byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca volkswagenem doznała obrażeń i wymagała konsultacji lekarskiej. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Sprawczyni kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem. (KPP Brzozów)

fot. OSP Humniska i KPP Brzozow

Ostatnio zmienianypiątek, 27 maj 2022 13:36

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.