Logo
Wydrukuj tę stronę

Śmiertelne zatrucie czadem w Bliznem

Śmiertelne zatrucie czadem w Bliznem

 

   Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 28-letniego mieszkańca Bliznego. Nieprzytomnego mężczyznę w łazience znalazła siostra. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon, którego prawdopodobną przyczyną było zatrucie tlenkiem węgla.

 

 

   Wczoraj, przed godz. 18 dyżurny brzozowskiej komendy powiadomiony został o śmiertelnym zatruciu tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło w jednym z jednorodzinnych domów w miejscowości Blizne. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 28-letni mieszkaniec tej miejscowości poszedł się kąpać. Jakiś czas później nieprzytomnego mężczyznę, znalazła w łazience siostra. Kobieta na miejsce wezwała pogotowie. Niestety podjęta próba reanimacji, nie powiodła się. W wyniku zatrucia tlenkiem węgla, 28-latek zmarł. Pozostali domownicy, u których istniało podejrzenie zatrucia zostali przewiezieni do szpitala.  

   Na miejscu tego tragicznego zdarzenia pracowały służby ratownicze. W mieszkaniu strażacy stwierdzili nadmierne stężenie tlenku węgla. Jego źródłem mógł być piecyk gazowy do ogrzewania wody zainstalowany w łazience. Czynności na miejscu wykonała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. W sprawie jest prowadzone śledztwo. Pozwoli ono wyjaśnić przyczyny i okoliczności śmierci młodego mężczyzny. (KPP Brzozów)

   

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.