Logo
Wydrukuj tę stronę

III "Puchar Temeszowa" PZW

III "Puchar Temeszowa" PZW

   14 kwietnia w Temeszowie, na stawach koło Polskiego Związku Wędkarskiego „Bajkał” w Brzozowie, zorganizowało towarzyskie zawody spławikowe czyli „III Puchar Temeszowa”. W zawodach wzięło udział 42 wędkarzy z kół PZW: „Wisznia” Stubno, W.K.S. Sów-pol Dynów, Miejskie Dynów, Krosno, Miejskie Radymno W.K.S. „San” Przemyśl, W.K.S. „Podkarpacki” Rzeszów oraz gospodarze „Bajkał” Brzozów.

   Zwycięzcą okazał się Grzegorz Halwa z „Wiszni” Subno, który zgromadził 8640 pkt. Kolejne medalowe miejsca zajęli wędkarze z Sów-polu Dynów: II - Waldemar Gerula (6410) i III - Dariusz Piróg (5470). Wędkarze z tego koła zajęli jeszcze 5, 7 i 9 miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko po jednym wędkarzu z kół: Krosna, Miejskiego Dynów, WKS „San” Przemyśl i z Brzozowa. Uczestnicy zawodów otrzymali puchary i dyplomy. Organizatorzy zadbali o ciepły posiłek, był więc żurek oraz kiełbaski i kaszanki z grilla, kawa i herbata.

   Miłym elementem było nagrodzenie przez Zarząd WKS Sów-pol – najlepszych zawodników klubu w tych zawodach, puchary otrzymali: Waldemar Gerula, Tomasz Drewniak i Marcin Wandas.

   Gratulujemy zwycięzcom.

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.