Logo
Wydrukuj tę stronę

Sukces tenisistów z ZS w Turzym Polu na Finałach Wojewódzkich

fot. M. Grządziel fot. M. Grządziel

    W piątek - 17 maja na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Do finałowej „12” zakwalifikowały się drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół w Turzym Polu.

   Drużyna dziewcząt w składzie Karolina Wojtowicz, Jolanta Wojtoń i Wiktoria Korona - wywalczyła 5 miejsce. Drużyna chłopców w składzie Łukasz Komski, Konrad Wojtowicz i Miłosz Wojtowicz – zdobyła 7 miejsce.

   Są to jedne z najlepszych wyników w historii Zespołu Szkół im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu. Już sam fakt awansu do najlepszych dwunastu drużyn naszego województwa był dla nas bardzo dużym sukcesem. Tak wysokie lokaty naszych drużyn są powodem do ogromnej radości. Wysiłek wkładany w treningi, systematyczna praca i co najważniejsze dobra współpraca w drużynie, zaowocowała tak wysokimi miejscami w finałach.

   Bardzo dziękuję Pani Dyrektor Bożenie Anyszewskiej za udzielane nam wsparcie i nieustające promowanie sportu w naszej szkole. Gratuluję rodzicom dzieci, tak wspaniałego wyniku. Mogę sobie tylko życzyć aby również w przyszłym roku szkolnym zawodniczki i zawodnicy z Turzego Pola osiągali tak dobre wyniki na zawodach rangi wojewódzkiej.

   Na zdjęciach nasi uczniowie z Wiceprezesem Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego – Jackiem Bigusem.

Marek Grządziel

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.