Logo
Wydrukuj tę stronę

100 lat mieszkanki Bliznego

fot. arch. UG Jasienica Rosielna fot. arch. UG Jasienica Rosielna

     28 sierpnia mieszkanka wsi  Blizne w gminie Jasienica Rosielna obchodziła setną rocznicę urodzin. Z tej okazji w niedzielę tj. 31 sierpnia w kościele parafialnym w Bliznem odbyła się msza święta w intencji jubilatki pani Zofii Kostka.

    W uroczystej mszy świętej wzięli udział Wójt Gminy Jasienica Rosielna Marek Ćwiąkała, Kierownik USC Janina Sobkowicz, Kierownik ZUS Robert Sokołowski oraz przedstawiciele Akcji Katolickiej Stanisław Jarosz i Tomkiewicz Ryszard rodzina jubilatki oraz parafianie  Bliznego.Po mszy świętej zaproszeni goście i rodzina udali się na przyjęcie z okazji jubileuszu. Wszyscy złożyli jej serdeczne gratulacje, życzyli dalszego zdrowia i pomyślności. Jubilatka cieszy się jeszcze niezłym zdrowiem i dobrym humorem. Chętnie opowiada o swoich przeżyciach i rodzinie. Pani Kostka Zofia urodziła się 28.08.1914 w Bliznem, związek małżeński zawarła w 1940 roku, wdową została w 1955 roku, wychowała czworo dzieci, dochowała się czterech wnuków i czterech prawnuków. (UG Jasienica)

Zobacz galerię zdjęć: http://www.jasienicarosielna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=491:100-lecie-urodzin

Ostatnio zmienianypiątek, 12 wrzesień 2014 00:47

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.