Logo
Wydrukuj tę stronę

Groźny wypadek na "dziewiątce" w Jasienicy Rosielnej

Groźny wypadek na "dziewiątce" w Jasienicy Rosielnej

    31 maja około 8.20 na krajowej „dziewiątce” w Jasienicy Rosielnej doszło do groźnego wypadku drogowego. Jadącemu w kierunku Barwinka renaultowi, na łuku drogi przechyliła się przyczepa uderzając w kabinę jadącego z przeciwka samochodu-cysterny. W wyniku tego zdarzenia, na drogę powypadały przewożone przez renaulta pralki automatyczne. Kierujący nie zapanował nad pojazdem, zjechał na prawo, na chodnik i zanim zatrzymał auto zniszczył około dziesięciu słupków łańcuchowych. W wyniku tego zderzenia, kierowca cysterny, z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

   W zabezpieczeniu i porządkowaniu miejsca zdarzenie (usunięciu na pobocze około 50 pralek) brała udział Państwowa Straż Pożarna w Brzozowie oraz ochotnicy z jednostek OSP w Bliznem i Jasienicy Rosielnej.

   Na miejscu pracuje grupa wypadkowa Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, droga jest zamknięta, ruch osobowy kierowany jest przez centrum wsi Jasienica Rosielna, dla samochodów ciężarowych jadących ku granicy, zorganizowano objazd przez Brzozów – Sanok – Miejsce Piastowe.

UZUPEŁNIENIE:

    W galerii dodano dwa zdjęcia, wykonane przez K. Barańskiego (dwa pierwsze zdjęcia)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.