Logo
Wydrukuj tę stronę

Wycieczka kobiecych drużyn pożarniczych gminy Nozdrzec

fot. M. Bobola fot. M. Bobola

   W czwartek (29 sierpnia) odbyła się wycieczka dla uczestniczących w gminnych zawodach sportowo – pożarniczych dziewczęcych i kobiecych drużyny z jednostek z OSP w Nozdrzcu, Warze i Wesołej.

   Wycieczka, od samego początku obfitowała w atrakcje. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Skansenu Budownictwa Ludowego w Sanoku. Największym zainteresowaniem cieszył się niedawno powstały „rynek galicyjski”. Miło było również usłyszeć, iż część eksponatów i budynków pochodzi z bliskich okolic naszej gminy, jak i z samej gminy.

   Kolejnym przystankiem na naszej trasie była zapora wodna w Solinie – którą oprócz tradycyjnego zwiedzania korony poznaliśmy „od środka”. Schody, przejścia, tunele, niska temperatura oraz kąpiąca na głowy woda robiły naprawdę niesamowite wrażenie. 

   Smaczny posiłek który spożyliśmy w Zagórzu w restauracji „Nad Osławą” pozwolił zregenerować siły po prawdziwie aktywnym i pełnym wrażeń dniu.

 

   Wszystkie kobiety, te młodsze i te trochę starsze; prezesi z jednostek OSP w Nozdrzcu, Warze i Wesołej serdecznie dziękują za organizację wyjazdu Panu Markowi Owsianemu oraz Panu Antoniemu Gromala.

 

Marta Bobola

 

Zobacz galerię zdjęć: KLIKNIJ

 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.