Logo
Wydrukuj tę stronę

Człowiek i środowisko - IX Gminny Konkurs Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska, zorganizowany w Zespole Szkół w Warze.

fot. jola es fot. jola es

    Człowiek i środowisko - pod takim hasłem odbył się IX Gminny Konkurs Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska, zorganizowany w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Warze. Celem tego turnieju jest kształtowanie wśród młodzieży gimnazjalnej proekologicznych postaw, poszerzenie wiedzy na tematy związane z ochroną środowiska i uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody.

    Gminnym koordynatorem konkursów jest Elżbieta Gierula, która opracowała testy, zakupiła nagrody i zorganizowała poczęstunek dla uczestników. Cenne nagrody ufundował Wójt Gminy Nozdrzec Antoni Gromala. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek i cenne nagrody.

    Młodzież dobrze przygotowała się do turnieju o czym świadczą uzyskane wyniki z testów. Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:

I miejsce: Karolina Kłak – Gimnazjum Wara;

II miejsce: Aleksandra Skotnicka  – Gimnazjum Nozdrzec;

III miejsce: Izabela Łach – Gimnazjum Hłudno;

IV miejsce: Sylwia Owsiana – Gimnazjum Izdebki

IV miejsce: Radosław Pietryka – Gimnazjum Izdebki

V miejsce: Lidia Durakowska – Gimnazjum Wara

VI miejsce: Dominika  Duda - Gimnazjum Hłudno

    Organizatorzy serdecznie dziękują Dyrektorowi ZS w Warze, wszystkim uczestnikom konkursu, opiekunom i głównemu fundatorowi nagród.

E.P

Zobacz konkursową galerię: KLIK

Od Redakcji: Zwyciężczyni tego konkursu – Karolina Kłak jest najlepszą uczennicą Gminy Nozdrzec. 15 czerwca, podczas pikniku powiatowego nagrodzona została przez Starostę Brzozowskiego Zygmunta Błaża. Jak się nieoficjalnie dowiadujmy – czeka na nią już kolejna nagroda – laptop, ufundowany przez jednego ze sponsorów, a otrzyma go na zakończenie roku szkolnego.

Ostatnio zmienianywtorek, 24 czerwiec 2014 15:33

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.