Logo
Wydrukuj tę stronę

„Losy mieszkańców Gminy Nozdrzec w latach 1914-21”. Promocja książki

fot. Wyd. Edytorial fot. Wyd. Edytorial

14 grudnia 2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Warze odbyło się spotkanie, podczas którego odbyła się promocja książki pt. „Losy mieszkańców Gminy Nozdrzec w latach 1914–1921” autorstwa Agaty Dudy i Krzysztofa Hajduka.

Promocja połączona była z podsumowaniem projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018–2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Na początku spotkania lokalni twórcy zaprezentowali zebranym uczestnikom swoje wiersze. Mogliśmy wysłuchać wierszy Danuty Czai, Józefa Cupaka i Krystyny Toczek, którzy w strofach swych utworów poruszali różne tematy.

Następnie Pani Agata Duda dokonała krótkiego podsumowania projektu, po czym w kilku słowach opowiedziała o samej publikacji, omawiając jednocześnie zagadnienia, które poruszyła w swojej części pracy. Potem głos zabrał Pan Krzysztof Hajduk, który krótko zaprezentował materiał swojej części.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek, po którym można było bezpłatnie otrzymać publikację „Losy mieszkańców Gminy Nozdrzec w latach 1914–1921”… Chętnych nie brakowało. (Wyd.Edytorial)

Ostatnio zmienianysobota, 15 grudzień 2018 11:59

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.