Zawody wędkarskie na stawie w Izdebkach

16 czerwca na stawie w Izdebkach obyły się „Zawody Wędkarskie, Metodą Spławikową” o Mistrzostwo Koła PZW w Nozdrzcu. Uczestniczyło w nich 14 wędkarzy. Wobec panujących od kilku dni upałów,  impreza odbyła się w godzinach porannych. Stąd zapewne też nie było rewelacyjnych wyników, pomimo czterech godzin wędkowania . Zawody wygrał - Bogusław Czapor uzyskując 3230 punktów, II miejsce zajął – Mariusz Libowicz , 2115 pkt., na III miejscu uplasował się  - Wiesław Bułdys, 1820 pkt. W kategorii junior – wyróżniono Mariusza Knapa (610 pkt.) Największą rybę złowił Jan Skotnicki, był to karp o wadze 1,3 kg. Zwycięzcy otrzymali bony na zakupy w sklepie wędkarskim. Dla wszystkich były kiełbaski z grilla i woda mineralna. (inf.wł.)

Ostatnio zmienianyniedziela, 16 czerwiec 2019 16:46