Logo
Wydrukuj tę stronę

Wara WOŚP. Koncert polsko-boliwijskiego zespołu artystycznego „Między Dwiema Wodami ...”

fot. Brzozowiana.pl fot. Brzozowiana.pl

       Polsko-boliwijska, rodzina tworząca zespół o pełnej nazwie „Entre Dos Aguas un Teatro” („Między Dwiema Wodami ...”) zamieszkuje obecnie w Obarzymie, po sąsiedzku z Warą. Zespół popularyzuje muzykę, obyczaje i elementy tańca krajów Ameryki Południowej. Na koncercie w Warze wykonali kolędy boliwijskie,  zagrali rytmy karnawału boliwijskiego i wenezuelskiego oraz polskie kolędy we własnej interpretacji - uświetniając swym występem dzisiejszą licytację.  Na licytacji gadżety dostarczone do w Wary ze Sztabu WOŚP w Warszawie i prac dostarczonych przez lokalnych ofiarodawców. Jeszcze w czasie trwania licytacji darczyńcy przekazywali na licytację kolejne przedmioty. Początek licytacji zawiera galeria.

W niedzielę w większości miejscowości w regionie odbędzie się kwesta na rzecz WOŚP prowadzona przez wolontariuszy ze sztabów w Warze i Dydni  (inf. wł.)

--------------000000------------

Do: Warski sztab WOŚP

Już niejednego wspomogła

Maluszka, jak i staruszka

A jakże biją wciąż mocno

Jej „małe-wielkie” serduszka

Nauczycielka dobroci

I producentka radości

Dziś po raz dwudziesty ósmy

Bez focha uczy miłości!

Przejawem solidarności

I obowiązkiem Polaka

Jest dziś wzniesienie toastu

Za WOŚP Jerzego Owsiaka!

Za jego wolontariuszy

Zmarznięte ręce i twarze

Za Wojtka Tarnawskiego

I za jego sztab w Warze!

Jak zwykle niezawodni wolontariusze WOŚP ze sztabu w Warze kierowanego przez Wojtka Tarnawskiego zwanego Dyziem, będą kwestowali także w Dynowie.  DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE! Maciej Jurasiński

UZUPEŁNIENIE - 12.01. GODZ. 13.00

Jak informuje nas Sztab WOŚP w Warze, podczas kwesty prowadzonej w czasie piątkowego koncertu zebrano 2001 zł natomiast z aukcji sobotniej -  Orkiestra wzbogaciłą się o kolejne 9.550 zł; w sumie podczas tych dwu imprez zebrano 11.551 zł. 

UZUPŁNIENIE 12.01 GODZ. 23.55 Orkiestra ze sztabu w Warze zabrała 73.000 zł, końcowa kwota będzie wyższa bowiem brak jeszce danych min. od wolontariuszy, którzy prowadzili kwestę na rzecz tego sztabu za granicą...

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 styczeń 2020 01:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.