Logo
Wydrukuj tę stronę

Izdebki. „Rowerowy zawrót głowy” 2020

fot. Edyta Serwatka UG Nozdrzec fot. Edyta Serwatka UG Nozdrzec

    Za nami rajd rowerowy w ramach inicjatywy „Rowerowy zawrót głowy” realizowany przez grupę nieformalną „Zakręceni rowerowo” pod patronatem Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebkach w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020”.

    Impreza skierowana była do aktywnych rodzin z dziećmi oraz miłośników turystyki z perspektywy rowerowego siodełka. Na staracie zgromadziło się wielu cyklistów. Byli to uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami. Tegoroczna trasa rajdu wiodła atrakcyjnymi przyrodniczo terenami Nadleśnictwa Izdebki, które przybliżyli uczestnikom Pani Urszula i Pan Mieczysław Barć - pracownicy Nadleśnictwa Brzozów.

Wójt Gminy Nozdrzec - Stanisław Żelaznowski, który jednocześnie był uczestnikiem w kilku słowach przywitał zgromadzonych i po pamiątkowym zdjęciu wszyscy ruszyli na trasę, która w tym roku była wymagająca, ale za to obfitowała w atrakcje krajoznawcze. Na mecie na wszystkich uczestników rajdu czekała kiełbasa z grilla. Po regeneracyjnym posiłku nastąpiło oficjalne wręczenie pamiątkowych oraz smyczy. Nie zabrakło również gadżetów promocyjnych ufundowanych przez Nadleśnictwo Brzozów - Lasy Państwowe. Dziękujemy za zaangażowanie w organizację imprezy Dyrekcji Szkoły im. św. Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach oraz Nadleśnictwu Brzozów - Lasy Państwowe.

Inicjatywa była realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.

Grupa nieformalna –Zakręceni rowerowo

Ostatnio zmienianyniedziela, 13 wrzesień 2020 16:44

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.