Logo
Wydrukuj tę stronę

W Nozdrzcu oceniono i nagrodzono twórców rodzinnych szopek Bożonarodzeniowych

GOK Nozdrzec GOK Nozdrzec

     22 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Nozdrzcu odbyło się wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu "Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa - Nozdrzec 2020". Uroczystego wręczenia nagród, w imieniu własnym oraz Wójta Gminy Nozdrzec, dokonała Dyrektor GOK- Edyta Serwatka.

    Konkurs miał na celu podtrzymanie tradycji związanej z budową szopek bożonarodzeniowych, uaktywnienienie inwencji twórczych oraz integrację rodzinną w gminie. W obecnych czasach mamy coraz mniej wolnych chwil na wspólne spędzanie czasu, a święta mimo wspaniałej i rodzinnej atmosfery przynoszą również dodatkowe obowiązki. Tym bardziej cieszy, że rodziny znalazły czas na wspólną pracę przy budowie szopek a zarazem udział w konkursie.  W rywalizacji o miano najładniejszej, najciekawszej pracy stanęło 10 rodzinnie wykonanych szopek, w tym 9 z Nozdrzca i jedna z Izdebek.  

I – miejsca przyznano Państwu Marszałkom i Bednarczykom;

II – miejsca zajęły prace Państwa Pyś, Gładyszów, Wasieńczaków, Misteckich i Gierulów;

III – miejsca przyznano Państwu Cupakom, Dudom i Szewczykom;

(materiał nadesłany)

Od Redakcji. Podziwiamy prace konkursowe pod względem pomysłowości i materiału z jakiego je wykonano; gratulacje dla jurorów za docenienie wszystkich biorących udział.

Zbliżamy się do zamknięcia na portalu  tematu minionych świąt, jeszcze  tylko rozstrzygnięcie w pierwszych dniach lutego konkursu „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY” organizowanego przez GOK w Domaradzu i zaczniemy zbliżać się ku Wielkanocy. 

Ostatnio zmienianyśroda, 27 styczeń 2021 08:58

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.