Logo
Wydrukuj tę stronę

Huta Poręby. III runda Polskiej Ligii ATV

Huta Poręby. III runda Polskiej Ligii ATV

     W ostatnią sobotę do Huty Poręby zjechali się fani ekstremalnej jazdy na quadach. To właśnie tam odbył się rajd organizowany  przez  Stowarzyszenie Quad Team Pogórze. Mimo zmiennej pogody i niekorzystnych warunków na trasie, zawodnicy rywalizowali między sobą w ramach III rundy Polskiej Ligii ATV.

Wszyscy byli zgodni z wysokim poziomem organizacji wydarzenia, do którego włączyli się liczni sponsorzy, w tym Wójt Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski oraz społeczność lokalna - KGW Huta Poręby i OSP Izdebki. Podmioty te aktywnie współpracowały na rzecz ostatnich zawodów.

Dziękuję Stowarzyszeniu Quad Team Pogórze, za zorganizowanie tak trudnego, a zarazem pięknego wydarzenia. Organizowane zawody, każdego roku spotykają się z coraz większym zainteresowaniem, co pozytywnie wpływa na promocję naszej Gminy oraz pozwala aktywnie spędzać czas wolny mieszkańcom Gminy Nozdrzec - komentuje Wójt Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy odwagi i udziału w zawodach oraz realizowanej pasji motoryzacyjnej. Poniżej przedstawiamy laureatów poszczególnych kategorii:

Klasa Adventure:

1 Robert Wielgos; 2 Krzystof Kocur; 3 Tomasz Kudełka;

Klasa Extreme:

1. Waldemar Bartkowiak, 2. Krzysztof Kraus; 3. Tomasz Kosiński

Młodzież:

1. Mateusz Lesniak; 2. Hubert Derkacz; 3. Kacper Chaber;

Klasa Polaris ADV:

1. Paweł Rutkowski; 2. Robert Adamczyk; 3. Grzegorz Dygas

Klasa Polaris EXT:

1. Rafał Maślanka

(materiał z FB-strony UG Nozdrzec)

Ostatnio zmienianyczwartek, 12 sierpień 2021 12:05

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.